Zapoznaj się z usługami prawnymi jakie Tobie oferujemy

Adwokat_Orlowski_Mikuliszyn_net-013Jeśli trafiłeś na stronę internetową naszej kancelarii, to zapewne szukasz rozwiązania swoich problemów. Dobrze trafiłeś – my staramy się rozwiązywać sprawy dla naszych Klientów w taki sposób, w jaki rozwiązywalibyśmy je dla siebie. Oferujemy usługi prawne w różnych dziedzinach prawa, zapewniając naszym Klientom najwyższą jakość działań.

Obsługujemy trzy podstawowe działy prawne, tj. prawo cywilne, prawo gospodarcze oraz prawo karne. Dodatkowo, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów oraz w związku z obecnymi w naszym życiu technologiami, dodatkową gałęzią prawa, w której się specjalizujemy, jest prawo nowych technologii.

Wszystkie działania podejmujemy we współpracy ze specjalistami z rozmaitych dziedzin, w tym psychologami, ekonomistami, ale również komornikami czy fachowcami ds. nieruchomości. Dzięki temu nasze porady prawne są kompleksowe i oparte na wieloletnim doświadczeniu oraz ciągle poszerzanej wiedzy.

Zajmujemy się sprawami nie tylko z terenu Wrocławia, gdzie znajduje się nasza kancelaria, ale również z obszaru całej Polski – wszystko w trosce o najistotniejsze sprawy naszych Klientów.

Szybki kontakt. Potrzebujesz pomocy prawnej? Zostaw numer telefonu, oddzwonimy!


prawo cywilne

Prawo cywilne

W ramach prawa cywilnego kancelaria zajmuje się obsługą podmiotów indywidualnych oraz szeroko rozumianych osób prawnych.

prawo handlowe

Prawo handlowe

Możemy zaoferować realizację usług dotyczących prawa handlowego w praktycznie każdym rodzaju sprawy.

prawo karne

Prawo karne

W ramach działań w postępowaniu karnym oferujemy bardzo szeroki wachlarz usług. W ramach tego postępowania dysponujemy wiedzą i doświadczeniem pozwalającym na rozwiązywanie najtrudniejszych spraw karnych.

Nasza kancelaria adwokacka wyspecjalizowała się w prowadzeniu i rozwiązywaniu spraw związanych z nowymi technologiami.